Wybranie odpowiedniego materiału w celu udekorowania podłogi może okazać się trudnym zadaniem. Wiele dostępnych opcji oraz ich późniejszych wariantów jest dla niektórych przytłaczająca. Na szczęście z pomocą przychodzi mikrobeton, cena którego nie relatywnie niska, jeśli porównać ją do korzyści, jakie ten materiał oferuje. Znany inaczej jako mikrocement, posadzki wykonane z jego pomocą są coraz częściej wybieraną opcją wielu właścicieli zarówno domów, jak i mieszkań.

Najwyższej jakości materiały na posadzki dekoracyjne we Wrocławiu

Oferowany przez nas mikrocement jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają efektywnego oraz sprawdzonego sposobu na udekorowanie swojej posadzki. Sam materiał tworzony jest z połączenia odpowiednich cementów oraz żywic, co w rezultacie skutkuje otrzymaniem unikatowych właściwości. Posadzki dekoracyjne wykonane z mikrobetonu odznaczają się przede wszystkim ogromną wytrzymałością. Jest to niezwykle imponujące, ponieważ grubość nakładanej warstwy często nie przekracza 3mm.

Dzięki małej wadze oraz relatywnie cienkiej warstwie miktobeton można bezproblemowo nakładać na inne, wcześniej zamontowane dekoracje podłogowe, takie jak płytki. Budulec można również łatwo dostosować do prawie każdej sytuacji – sprawdzi się zarówno w warunkach wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Dużym atutem jest również prosta personalizacja mikrocementu, która odbywa się za pośrednictwem dodania do masy roboczej odpowiedniego pigmentu lub pigmentów.

Posadzki z mikrobetonu to idealne rozwiązanie dla osób, które od dekoracji podłogowych oczekują łatwej do czyszczenia powierzchni. Nie posiadając żadnych odkształceń oraz wyrw, sprzątanie podłóg z mikrocementu jest szybkie i przyjemne, a efekty utrzymują się na długi czas. Za wyborem opisywanego materiału przemawia również jego prosta aplikacja, która nie powinna wymagać zatrudnienia specjalisty (choć w większości przypadków może się to okazać niezbędne).

Zamów mikrobeton już dziś, korzystając z naszego sklepu online.