Posadzka w domu. Jakie rozwiązanie wybrać?

Z naszych doświadczeń wynika, że mikrobeton/mikrocement najlepiej sprawdza się na posadzkach, jednak jest jedno “ale”. Producent mikrocementu jest tak samo ważny jak wykonawca. Najważniejszym czynnikiem jest dobór odpowiedniego systemu do pomieszczenia.

Producenci często oferują mikrocementy z gwarancją na 1 lub 2 lata. i w tym momencie powinna zapalić się czerwona lampka. Czy wydając duże pieniądze na posadzkę chcieliby Państwo mieć pewność, że z posadzką nic się nie będzie działo tylko przez rok? Raczej nie.

Producent, na którym pracujemy oferuje 5-letnią gwarancję na system oraz 10-letnią gwarancję na lakier, którym pokrywamy tą dekoracyjną powłokę jaką jest mikrocement/mikrobeton.

Warto również zwrócić uwagę na cenę oferowaną przez wykonawcę. Jeżeli oscyluje w granicach 200zł/m2 z wykonaniem, możecie być Państwo pewni, że nie jest to produkt z najwyższej półki.

Dużą zaletą mikrobetonu jest to, że możemy go aplikować praktycznie na każdą powierzchnie. Idealnie współpracuje z ogrzewaniem podłogowym ze względu na brak pustek powietrznych w swojej strukturze, co powoduje świetne przewodnictwo cieplne.

Niska grubość systemu 2-4mm powoduje, że przy aplikacji bezpośrednio na płytki (co jest możliwe), nie ma konieczności podcinania drzwi.

Informacje kontaktowe

Masz Pytanie odnośnie posadzek?